
Wholesale Kids' Jewelry Ferris Wheel And Lollipop Design Stainless Steel Enamel Glaze And Titanium Steel Electroplated Necklace Bracelet Ring Earrings
Wholesale Kids' Jewelry Ferris Wheel And Lollipop Design Stainless Steel Enamel Glaze And Titanium Steel Electroplated Necklace Bracelet Ring Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 30g |
More Images








Wholesale Kids' Jewelry Ferris Wheel And Lollipop Design Stainless Steel Enamel Glaze And Titanium Steel Electroplated Necklace Bracelet Ring Earrings
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Fruit,Food |
| Weight | 30g |





















