
Wholesale Kids' Jewelry Set Ferris Wheel Cute Pink Butterfly Design Titanium Steel Stainless Steel Enamel Glaze Electroplated
Wholesale Kids' Jewelry Set Ferris Wheel Cute Pink Butterfly Design Titanium Steel Stainless Steel Enamel Glaze Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 30g |
Original: $1.68
-65%$1.68
$0.59More Images







Wholesale Kids' Jewelry Set Ferris Wheel Cute Pink Butterfly Design Titanium Steel Stainless Steel Enamel Glaze Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Enamel Glaze |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Fashion Ol,Animal |
| Weight | 30g |





















