
Wholesale Kids Jewelry Set Ferris Wheel Fruit Shape Kitty Animation Protagonist Stainless Steel Titanium Steel 18K Gold Plated Necklace Bracelet
Wholesale Kids Jewelry Set Ferris Wheel Fruit Shape Kitty Animation Protagonist Stainless Steel Titanium Steel 18K Gold Plated Necklace Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Kitty,Animation Protagonist |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Children |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $4.19
-65%$4.19
$1.47More Images







Wholesale Kids Jewelry Set Ferris Wheel Fruit Shape Kitty Animation Protagonist Stainless Steel Titanium Steel 18K Gold Plated Necklace Bracelet
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Kitty,Animation Protagonist |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Children |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Kitty,Animation Protagonist |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Shape | Children |
| Style | Office Lady Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















