
Wholesale Ladies Alloy Jewelry Cold Retro Love Heart Double Necklace With Electroplating
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| English Name | Necklace |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $0.92
-65%$0.92
$0.32More Images




Wholesale Ladies Alloy Jewelry Cold Retro Love Heart Double Necklace With Electroplating
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| English Name | Necklace |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Conventional Chain |
|---|---|
| English Name | Necklace |
| Gender | Women's |
| Material | Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Heart Shape |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























