
Wholesale Ladies Bracelet Watch Retro Style Alloy Square Quartz Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 25g |
Original: $17.67
-65%$17.67
$6.18More Images





Wholesale Ladies Bracelet Watch Retro Style Alloy Square Quartz Watch
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Alloy |
|---|---|
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Square |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Retro |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 25g |























