🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Ladies Casual Quartz Watch With Luxury Rhinestone Plate Alloy Case Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial
Wholesale Ladies Casual Quartz Watch With Luxury Rhinestone Plate Alloy Case Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 60g |
$1.10
Original: $3.15
-65%Wholesale Ladies Casual Quartz Watch With Luxury Rhinestone Plate Alloy Case Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial—
$3.15
$1.10More Images





Wholesale Ladies Casual Quartz Watch With Luxury Rhinestone Plate Alloy Case Imitation Leather Strap And Stainless Steel Buckle Round Dial
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 60g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 37Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Imitation Leather |
| Style | Casual |
| Weight | 60g |





















