
Wholesale Ladies Elegant Geometric Copper Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $1.73
-65%$1.73
$0.61More Images




Wholesale Ladies Elegant Geometric Copper Electroplated Earrings
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Copper |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Style | Elegant,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























