
Wholesale Ladies Fashion Casual Compact Steel Band Quartz Watch With Alloy Case Round Dial And Ordinary Glass Mirror
Wholesale Ladies Fashion Casual Compact Steel Band Quartz Watch With Alloy Case Round Dial And Ordinary Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
More Images







Wholesale Ladies Fashion Casual Compact Steel Band Quartz Watch With Alloy Case Round Dial And Ordinary Glass Mirror
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 50g |























