
Wholesale Ladies Fashion Quartz Watch With Alloy Case Leather Strap And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 57g |
Original: $1.92
-65%$1.92
$0.67More Images












Wholesale Ladies Fashion Quartz Watch With Alloy Case Leather Strap And Round Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 57g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Pin Buckle |
| Crown Type | Flat-Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 33.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Leather |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 57g |























