
Wholesale Ladies Geometric Ferris Wheel Stainless Steel And Czech Glass Real Gold Plated Long Necklace
Wholesale Ladies Geometric Ferris Wheel Stainless Steel And Czech Glass Real Gold Plated Long Necklace
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Czech Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $8.72
-65%$8.72
$3.05More Images










Wholesale Ladies Geometric Ferris Wheel Stainless Steel And Czech Glass Real Gold Plated Long Necklace
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Czech Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Czech Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















