
Wholesale Ladies Jewelry Alloy Heart Geometric Clavicle Chain With Electroplating Design
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Original: $0.91
-65%$0.91
$0.32More Images




Wholesale Ladies Jewelry Alloy Heart Geometric Clavicle Chain With Electroplating Design
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Verbal Chain |
|---|---|
| Material | Alloy |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Alloy |
| Style | Geometry |
| Styling | Heart |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 10g |























