
Wholesale Ladies Jewelry Set With Exaggerated Flower Acrylic Earrings Necklace Bracelet In Geometric Style And Bamboo Chain
Wholesale Ladies Jewelry Set With Exaggerated Flower Acrylic Earrings Necklace Bracelet In Geometric Style And Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 40g |
Original: $2.15
-65%$2.15
$0.75More Images






Wholesale Ladies Jewelry Set With Exaggerated Flower Acrylic Earrings Necklace Bracelet In Geometric Style And Bamboo Chain
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bamboo Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Acrylic |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Acrylic |
| Style | Personality,Plants And Flowers |
| Styling | Geometric Type |
| Weight | 40g |























