
Wholesale Ladies Quartz Watch Fashion Simple Lucky Four Leaf Clover Alloy Case Stainless Steel Strap Rhombus Dial
Wholesale Ladies Quartz Watch Fashion Simple Lucky Four Leaf Clover Alloy Case Stainless Steel Strap Rhombus Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 43g |
Original: $4.32
-65%$4.32
$1.51More Images










Wholesale Ladies Quartz Watch Fashion Simple Lucky Four Leaf Clover Alloy Case Stainless Steel Strap Rhombus Dial
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 43g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Jewelry Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 22Mm |
| Dial Shape | Rhombus |
| Display Type | Pointer |
| Gender | General |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 43g |





















