
Wholesale Ladies Quartz Watch With Spiral Crown Alloy Case And Strap Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Printed Logo Waterproof
Wholesale Ladies Quartz Watch With Spiral Crown Alloy Case And Strap Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Printed Logo Waterproof
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
More Images




Wholesale Ladies Quartz Watch With Spiral Crown Alloy Case And Strap Stainless Steel Clasp Mineral Strengthened Glass Mirror Round Dial Printed Logo Waterproof
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















