
Wholesale Ladies Quartz Waterproof Watch With Alloy Case And Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Single Folding Buckle Stainless Steel Buckle College Style
Wholesale Ladies Quartz Waterproof Watch With Alloy Case And Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Single Folding Buckle Stainless Steel Buckle College Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | College Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |
Original: $5.72
-65%$5.72
$2.00More Images









Wholesale Ladies Quartz Waterproof Watch With Alloy Case And Strap Round Dial Mineral Reinforced Glass Mirror Single Folding Buckle Stainless Steel Buckle College Style
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | College Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Single Folding Buckle |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Strap Material | Alloy |
| Style | College Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 100g |





















