
Wholesale Ladies Vintage Style Oval Stainless Steel Bathtub Bracelet Watch
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
|---|---|
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 28 Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Vintage Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Original: $6.74
-65%$6.74
$2.36More Images





Wholesale Ladies Vintage Style Oval Stainless Steel Bathtub Bracelet Watch
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
|---|---|
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 28 Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Vintage Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Style | Jewelry Buckle |
|---|---|
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 28 Mm |
| Dial Shape | Oval |
| Display Type | Pointer |
| Gender | For Women |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Print Logo | Can |
| Style | Vintage Style |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Weight | 30g |





















