
Wholesale Light Luxury Copper Inlaid Zirconium Heartshaped Love Jewelry Necklace Bracelet With Love Water Drops And Bells Pattern For Ladies
Wholesale Light Luxury Copper Inlaid Zirconium Heartshaped Love Jewelry Necklace Bracelet With Love Water Drops And Bells Pattern For Ladies
| Chain Style | Love Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 27.5g |
Original: $7.46
-65%$7.46
$2.61More Images








Wholesale Light Luxury Copper Inlaid Zirconium Heartshaped Love Jewelry Necklace Bracelet With Love Water Drops And Bells Pattern For Ladies
| Chain Style | Love Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 27.5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Love Chain |
|---|---|
| Gender | Ladies,Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pattern | Love,Water Drops,Bells |
| Pendant Material | Copper |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Zirconia |
| Weight | 27.5g |























