
Wholesale Light Luxury Ferris Wheel Zircon Stainless Steel Gold Plated Necklace And Bracelet Set For Women
Wholesale Light Luxury Ferris Wheel Zircon Stainless Steel Gold Plated Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.17
-65%$4.17
$1.46More Images










Wholesale Light Luxury Ferris Wheel Zircon Stainless Steel Gold Plated Necklace And Bracelet Set For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















