
Wholesale Light Luxury Geometric Ball Diamond Ring For Women Titanium Steel 18K Gold Electroplated Fadingfree Jewelry
Wholesale Light Luxury Geometric Ball Diamond Ring For Women Titanium Steel 18K Gold Electroplated Fadingfree Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images





Wholesale Light Luxury Geometric Ball Diamond Ring For Women Titanium Steel 18K Gold Electroplated Fadingfree Jewelry
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Size | 6. |
| Style | Light Luxury,Geometry |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























