
Wholesale Light Luxury Geometric Copper Inlaid Zircon Real Gold Plated Cross Chain Tassel Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Copper Inlaid Zircon Real Gold Plated Cross Chain Tassel Necklace For Women
| 882 | Pendant Copper Plated With Real Gold 18K Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
More Images




Wholesale Light Luxury Geometric Copper Inlaid Zircon Real Gold Plated Cross Chain Tassel Necklace For Women
| 882 | Pendant Copper Plated With Real Gold 18K Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 882 | Pendant Copper Plated With Real Gold 18K Chain Titanium Steel |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper Inlaid With Zircon |
| Processing Technique | Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5g |























