
Wholesale Light Luxury Geometric Cut Out Tiger Pendant Stainless Steel 18K Electroplated Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Cut Out Tiger Pendant Stainless Steel 18K Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
More Images





Wholesale Light Luxury Geometric Cut Out Tiger Pendant Stainless Steel 18K Electroplated Necklace For Women
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Pearl Strand |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |























