
Wholesale Light Luxury Geometric Drop Shape Electroplated Stainless Steel Horse Eye Oblique Ring Women's Hand Jewelry
Wholesale Light Luxury Geometric Drop Shape Electroplated Stainless Steel Horse Eye Oblique Ring Women's Hand Jewelry
| Gender | Niche,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images




Wholesale Light Luxury Geometric Drop Shape Electroplated Stainless Steel Horse Eye Oblique Ring Women's Hand Jewelry
| Gender | Niche,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Niche,Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Drop Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 15g |























