
Wholesale Light Luxury Geometric Ferris Wheel Exaggerated Adjustable Opening Ring Titanium Steel 18K Gold Plated Unisex
Wholesale Light Luxury Geometric Ferris Wheel Exaggerated Adjustable Opening Ring Titanium Steel 18K Gold Plated Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All-7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.26
-65%$3.26
$1.14More Images






Wholesale Light Luxury Geometric Ferris Wheel Exaggerated Adjustable Opening Ring Titanium Steel 18K Gold Plated Unisex
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All-7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Unisex |
|---|---|
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Size | One Size Fits All-7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























