
Wholesale Light Luxury Geometric Ferris Wheelcut Rhombus Electroplated Titanium Steel And Glass Stone Women's Clavicle Necklace
Wholesale Light Luxury Geometric Ferris Wheelcut Rhombus Electroplated Titanium Steel And Glass Stone Women's Clavicle Necklace
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $6.78
-65%$6.78
$2.37More Images










Wholesale Light Luxury Geometric Ferris Wheelcut Rhombus Electroplated Titanium Steel And Glass Stone Women's Clavicle Necklace
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 1 | High-End Accessible Luxury Niche Necklace |
|---|---|
| 2 | Jewelry |
| 3 | Dongguan Titanium Steel Jewelry |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Glass Stone |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |























