
Wholesale Light Luxury Geometric Fourpointed Star Stainless Steel Vacuum Plated Earrings For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Fourpointed Star Stainless Steel Vacuum Plated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Original: $4.24
-65%$4.24
$1.48More Images





Wholesale Light Luxury Geometric Fourpointed Star Stainless Steel Vacuum Plated Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Vacuum Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 6g |























