
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Fivepointed Star Tassel Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Fivepointed Star Tassel Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images




Wholesale Light Luxury Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Fivepointed Star Tassel Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Star Shape |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 10g |























