
Wholesale Light Luxury Geometric Wave Stainless Steel Electroplated Real Gold Plated Nonfading Doublelayer Opening Ring For Women
Wholesale Light Luxury Geometric Wave Stainless Steel Electroplated Real Gold Plated Nonfading Doublelayer Opening Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $3.76
-65%$3.76
$1.32More Images








Wholesale Light Luxury Geometric Wave Stainless Steel Electroplated Real Gold Plated Nonfading Doublelayer Opening Ring For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Wave,Geometric |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 7 |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















