
Wholesale Light Luxury Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Imitation Pearl Chain Tassel Shell Women's Earrings
Wholesale Light Luxury Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Imitation Pearl Chain Tassel Shell Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 20g |
More Images



Wholesale Light Luxury Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated 18K Gold Imitation Pearl Chain Tassel Shell Women's Earrings
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Minimalist |
| Weight | 20g |























