🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Light Luxury Necklace 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Geometric Style For Women
Wholesale Light Luxury Necklace 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Geometric Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Select Color
From $0.91
Original: $2.60
-65%Wholesale Light Luxury Necklace 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Geometric Style For Women—
$2.60
$0.91More Images






Wholesale Light Luxury Necklace 316L Stainless Steel 18K Gold Plated Geometric Style For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | 316L Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | 316L Stainless Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























