
Wholesale Light Luxury Stainless Steel And Zircon Ferris Wheel Square Double Ring Buckle Inlaid Pendant Clavicle Chain And Bracelet Jewelry For Women Electroplated
Wholesale Light Luxury Stainless Steel And Zircon Ferris Wheel Square Double Ring Buckle Inlaid Pendant Clavicle Chain And Bracelet Jewelry For Women Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Original: $1.72
-65%$1.72
$0.60More Images









Wholesale Light Luxury Stainless Steel And Zircon Ferris Wheel Square Double Ring Buckle Inlaid Pendant Clavicle Chain And Bracelet Jewelry For Women Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,Zircon |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel Zircon |
| Processing Technology | Electroplating |
| Set Combination | Necklace + Hand Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 30g |





















