🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale

HomeStore
Wholesale Light Luxury Style 18K Gold Plated Stainless Steel Braided Rope Heart Shape Pendant Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Style 18K Gold Plated Stainless Steel Braided Rope Heart Shape Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
$2.12
Original: $6.06
-65%Wholesale Light Luxury Style 18K Gold Plated Stainless Steel Braided Rope Heart Shape Pendant Necklace For Women—
$6.06
$2.12More Images




Wholesale Light Luxury Style 18K Gold Plated Stainless Steel Braided Rope Heart Shape Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Heart Shape |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























