
Wholesale Light Luxury Style Ferris Wheel Inlaid Zircon Stainless Steel Necklace Bracelet Jewelry Set For Women 18K Gold Plated
Wholesale Light Luxury Style Ferris Wheel Inlaid Zircon Stainless Steel Necklace Bracelet Jewelry Set For Women 18K Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.17
-65%$4.17
$1.46More Images










Wholesale Light Luxury Style Ferris Wheel Inlaid Zircon Stainless Steel Necklace Bracelet Jewelry Set For Women 18K Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Zircon |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















