
Wholesale Light Luxury Style Ferris Wheel Necklace Bracelet Set Handmade Stainless Steel And Natural Green Crystal Stone Electroplated Jewelry For Women
Wholesale Light Luxury Style Ferris Wheel Necklace Bracelet Set Handmade Stainless Steel And Natural Green Crystal Stone Electroplated Jewelry For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Green Crystal Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.17
-65%$3.17
$1.11More Images






Wholesale Light Luxury Style Ferris Wheel Necklace Bracelet Set Handmade Stainless Steel And Natural Green Crystal Stone Electroplated Jewelry For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Green Crystal Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Green Crystal Stone |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |





















