
Wholesale Light Luxury Style Fruit Pattern Stainless Steel Electroplated Earrings And Cherry Necklace For Women
Wholesale Light Luxury Style Fruit Pattern Stainless Steel Electroplated Earrings And Cherry Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 15g |
Original: $4.60
-65%$4.60
$1.61More Images





Wholesale Light Luxury Style Fruit Pattern Stainless Steel Electroplated Earrings And Cherry Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Fruit |
| Style | Light Luxury Style,Fruit,Food |
| Weight | 15g |























