
Wholesale Luxury Fashion Women's Waterproof Watch With Diamond Face And Multifaceted Mineral Strengthened Glass Mirror Stainless Steel Band And Spiral Crown
Wholesale Luxury Fashion Women's Waterproof Watch With Diamond Face And Multifaceted Mineral Strengthened Glass Mirror Stainless Steel Band And Spiral Crown
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Original: $8.80
-65%$8.80
$3.08More Images








Wholesale Luxury Fashion Women's Waterproof Watch With Diamond Face And Multifaceted Mineral Strengthened Glass Mirror Stainless Steel Band And Spiral Crown
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Material | Stainless Steel |
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Female |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 150g |





















