
Wholesale Maillard Style Stainless Steel Electroplated Real Gold Plated Flower Letter Number Text Shaped Earrings For Unisex
Wholesale Maillard Style Stainless Steel Electroplated Real Gold Plated Flower Letter Number Text Shaped Earrings For Unisex
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flowers,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
More Images







Wholesale Maillard Style Stainless Steel Electroplated Real Gold Plated Flower Letter Number Text Shaped Earrings For Unisex
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flowers,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Literary Retro |
| Pattern | Flowers,Letters,Numbers,Text |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Letters,Numbers,Text |
| Style | Maillard Style,Shape,Pattern |
| Weight | 7g |





















