
Wholesale Men's Business Fashion Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Luminous Calendar
Wholesale Men's Business Fashion Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Luminous Calendar
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 170g |
Original: $18.21
-65%$18.21
$6.37More Images








Wholesale Men's Business Fashion Quartz Watch Alloy Case Stainless Steel Strap Round Dial Luminous Calendar
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 170g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Alloy |
| Dial Diameter | 44Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 170g |





















