
Wholesale Men's Business Style Automatic Hollow Movement Alloy Watch With Luminous Calendar Round Dial And Stainless Steel Butterfly Buckle Waterproof
Wholesale Men's Business Style Automatic Hollow Movement Alloy Watch With Luminous Calendar Round Dial And Stainless Steel Butterfly Buckle Waterproof
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |
Original: $14.68
-65%$14.68
$5.14More Images




Wholesale Men's Business Style Automatic Hollow Movement Alloy Watch With Luminous Calendar Round Dial And Stainless Steel Butterfly Buckle Waterproof
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Business |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 180g |





















