
Wholesale Men's Business Style Waterproof Round Dial Quartz Watch With Alloy Case And Stainless Steel Strap
Wholesale Men's Business Style Waterproof Round Dial Quartz Watch With Alloy Case And Stainless Steel Strap
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Original: $13.67
-65%$13.67
$4.78More Images








Wholesale Men's Business Style Waterproof Round Dial Quartz Watch With Alloy Case And Stainless Steel Strap
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Onion Crown |
| Dial Diameter | 41.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Man |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Business |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Can |
| Weight | 75g |





















