
Wholesale Men's Casual Hollow Fashion Calendar Quartz Watch With Alloy Case And Stainless Steel Band
Wholesale Men's Casual Hollow Fashion Calendar Quartz Watch With Alloy Case And Stainless Steel Band
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 116g |
Original: $4.99
-65%$4.99
$1.75More Images









Wholesale Men's Casual Hollow Fashion Calendar Quartz Watch With Alloy Case And Stainless Steel Band
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 116g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Butterfly Double Snap Button |
| Case Material | Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 39.5Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Casual |
| Weight | 116g |





















