
Wholesale Men's Casual Quartz Watch With Stainless Steel Strap And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |
Original: $29.53
-65%$29.53
$10.34More Images













Wholesale Men's Casual Quartz Watch With Stainless Steel Strap And Round Dial
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Bilateral Button |
| Case Material | Metal |
| Crown Type | Crown Shoulder Pad And Bridge Pad |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Organic Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 160g |





















