
Wholesale Men's Electronic Watch Alloy And Stainless Steel Geometric Round Dial
| Battery Capacity | Button Battery |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | 41Mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
More Images












Wholesale Men's Electronic Watch Alloy And Stainless Steel Geometric Round Dial
| Battery Capacity | Button Battery |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | 41Mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Battery Capacity | Button Battery |
|---|---|
| Case Material | Zinc Alloy |
| Dial Diameter | 41Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Numbers |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Ordinary Glass Mirror |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Screen Size | 41Mm |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Geometry |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 200g |





















