
Wholesale Men's Fashion Quartz Watches With Luminous Calendar Waterproof Round Dial Alloy Case And Strap Stainless Steel Clasp Coated Glass Mirror Printed Logo Spiral Crown
Wholesale Men's Fashion Quartz Watches With Luminous Calendar Waterproof Round Dial Alloy Case And Strap Stainless Steel Clasp Coated Glass Mirror Printed Logo Spiral Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |
Original: $4.29
-65%$4.29
$1.50More Images










Wholesale Men's Fashion Quartz Watches With Luminous Calendar Waterproof Round Dial Alloy Case And Strap Stainless Steel Clasp Coated Glass Mirror Printed Logo Spiral Crown
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Alloy |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 42Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer Numbers |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Coated Glass |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Alloy |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 90g |





















