
Wholesale Men's Geometric Style Titanium Steel And Stainless Steel Necklace With Square Pearl Chain And Polishing Treatment
Wholesale Men's Geometric Style Titanium Steel And Stainless Steel Necklace With Square Pearl Chain And Polishing Treatment
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |
Original: $2.88
-65%$2.88
$1.01More Images






Wholesale Men's Geometric Style Titanium Steel And Stainless Steel Necklace With Square Pearl Chain And Polishing Treatment
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Square Pearl Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Personality |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Polishing |
| Weight | 30g |





















