
Wholesale Men's Jewelry Hiphop Style Cross Necklace With Imitation Pearl And Crystal Made Of Zinc Alloy Geometric Pattern Handmade
Wholesale Men's Jewelry Hiphop Style Cross Necklace With Imitation Pearl And Crystal Made Of Zinc Alloy Geometric Pattern Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 23g |
Original: $2.18
-65%$2.18
$0.76More Images




Wholesale Men's Jewelry Hiphop Style Cross Necklace With Imitation Pearl And Crystal Made Of Zinc Alloy Geometric Pattern Handmade
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 23g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Zinc Alloy |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zinc Alloy |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometric Type |
| Treatment Process | Handmade |
| Weight | 23g |























