
Wholesale Men's Jewelry Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Cross Pendant Cuban Chain Necklace With Polish Design
Wholesale Men's Jewelry Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Cross Pendant Cuban Chain Necklace With Polish Design
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 30g |
Original: $3.05
-65%$3.05
$1.07More Images






Wholesale Men's Jewelry Stainless Steel And Titanium Steel Geometric Cross Pendant Cuban Chain Necklace With Polish Design
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cuban Chain |
|---|---|
| Gender | Men's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Polish |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Personality |
| Weight | 30g |





















