
Wholesale Men's Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Fashion Sports Waterproof Quartz Watch With Three Eyes Six Needle Luminous Calendar
Wholesale Men's Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Fashion Sports Waterproof Quartz Watch With Three Eyes Six Needle Luminous Calendar
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Original: $8.50
-65%$8.50
$2.97More Images








Wholesale Men's Metal Case Stainless Steel Band Round Dial Fashion Sports Waterproof Quartz Watch With Three Eyes Six Needle Luminous Calendar
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Metal |
|---|---|
| Clasp Style | Bilateral Button |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Diameter | 43Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer + Number |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Style | Fashion |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 100g |





















