
Wholesale Men's Quartz Watch Steel Belt Round Dial Zinc Alloy Case Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single-Side Folding Watch Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 123g |
Original: $19.02
-65%$19.02
$6.66More Images



Wholesale Men's Quartz Watch Steel Belt Round Dial Zinc Alloy Case Leisure Style
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single-Side Folding Watch Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 123g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bottom Type | Ordinary |
|---|---|
| Buckle Material | Stainless Steel |
| Buckle Style | Single-Side Folding Watch Buckle |
| Case Material | Zinc Alloy |
| Crown Type | Flat Top Tapered Crown |
| Dial Diameter | 45Mm |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Ok |
| Strap Material | Steel Strip |
| Style | Leisure |
| Waterproof | Ok |
| Weight | 123g |























