Wholesale Men's Sports Watch Mechanical Movement Stainless Steel Case Silicone Strap Waterproof Hollow Luminous
Wholesale Men's Sports Watch Mechanical Movement Stainless Steel Case Silicone Strap Waterproof Hollow Luminous
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 49Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 207g |
Original: $41.98
-65%$41.98
$14.69More Images
Wholesale Men's Sports Watch Mechanical Movement Stainless Steel Case Silicone Strap Waterproof Hollow Luminous
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 49Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 207g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Buckle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Buckle Style | Pin Buckle |
| Case Material | Stainless Steel |
| Dial Diameter | 49Mm |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Men |
| Mirror Material | Mineral Reinforced Glass Mirror |
| Printed Logo | Yes |
| Strap Material | Silicone |
| Style | Sports |
| Table Bottom Type | Transparent Bottom |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 207g |





















