
Wholesale Men's Stainless Steel Automatic Non Mechanical Fashion Business Luminous Waterproof Hollow Round Dial Watch
Wholesale Men's Stainless Steel Automatic Non Mechanical Fashion Business Luminous Waterproof Hollow Round Dial Watch
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Original: $2.24
-65%$2.24
$0.78More Images









Wholesale Men's Stainless Steel Automatic Non Mechanical Fashion Business Luminous Waterproof Hollow Round Dial Watch
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Case Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Clasp Style | Single Folding Buckle |
| Crown Type | Spiral Crown |
| Dial Shape | Round |
| Display Type | Pointer |
| Gender | Male |
| Material Of Clasp | Stainless Steel |
| Mirror Material | Mineral Strengthened Glass Mirror |
| Strap Material | Stainless Steel |
| Table Bottom Type | Ordinary |
| Waterproof | Yes |
| Weight | 120g |





















